Andreas Bolinder: Ansvarig för Tennisakademin, anläggningen, abonnemang samt ekonomin och tävlingar. Andreas träffar ni på kansliet eller på någon av klubbens tennisbanor. Tränare för Advantage UTK-spelare. andreas@utk.se



Johan Wahlfeldt: Ansvarig för samarbeten med Upplands Idrottsförbund, Advantage UTK, tävlingar samt lördagar i tennisakademin. Johan når ni på johanw@utk.se


Marcus Breiving: Ansvarig tennistränare för  de yngsta Advantage-spelarna samt privatlektioner. Nås på marcus@utk.se



 
Nicklas Szymanski: Ansvarig för shop och cafeteria.

Tränare i Tennisakademin samt säljare i UTKs shop. nicklas@utk.se

 

Jon Hedman: Chefstränare. Ansvarig för Eliten, Advantage UTK samt nätverkstennisen.
Jon träffar ni på någon av klubbens banor eller på mailen jon@utk.se


Obaida Alramahi: Obaida träffar ni i klubbens racketshop eller på någon av tennisbanorna. Obaida ansvarar för Upsala Tennisklubbs integrationsprojekt Amo Obaida, obaida@utk.se


Thomas Axelsson: Tränare åt klubbens A-lag,  Advantage-spelare och Tennisgymnasiet. Thomas träffar ni på någon av klubbens banor eller på mailen, acke@utk.se 






Marcus Allard: Säljare i UTKs racketshop som hjälper dig med allt från produkter till servering och bokning.



Anwar Albashiti - Vaktmästare